Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje nowy PlayStation Store

Będzie on dostępny w przeglądarce oraz na urządzeniach mobilnych.

@ 16.10.2020, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje nowy PlayStation Store

Ze względu na zbliżającą się premierę PlayStation 5 firma Sony przygotowuje nowe oprogramowanie sklepu PlayStation. Odświeżona wersja platformy zakupowej ma być dostępna już niebawem. Skorzystamy z niej w sieci oraz na urządzeniach mobilnych.

Premiera nowej wersji PlayStation Store zaplanowana została pomiędzy 21, a 26 października. Wtedy nastąpi proces aktualizacji usługi w wersji przeglądarkowej. Dwa dni później, czyli 28 października, nowy PS Store będzie można odpalić na urządzeniach mobilnych.

Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, nowy sklep nie będzie zawierał gier dla PS3, PS Vita, ani PSP. Nie będzie też możliwe znajdowanie aplikacji przeznaczonych dla tych platform. Aby z nich korzystać, będzie trzeba odpalić sklep PS Store na odpowiedniej platformie.

Jeśli chodzi o gry przeznaczone dla PS4, będą one oczywiście dostępne w nowej wersji sklepu. Tak samo, jak wszystkie tytuły przeznaczone dla PS5. Z oczywistych względów nie znamy szczegółów dostępnych w nowym PS Store funkcjonalności, ale niebawem wszystko się wyjaśni.

Na koniec przypomnę, że PlayStation 5 w Polsce dostępne będzie już 19 listopada bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?