Poznaliśmy listę darmowych gier PS Plus na październik 2020 roku

Zestawienie jest całkiem atrakcyjne. Nie często się takie trafia.

@ 30.09.2020, 19:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Poznaliśmy listę darmowych gier PS Plus na październik 2020 roku

Firma Sony ujawniła wreszcie listę gier, jakie otrzymają za darmo subskrybenci usługi PlayStation Plus w październiku bieżącego roku. Trzeba przyznać, że oferta jest bardzo atrakcyjna, albowiem w ręce abonentów trafi Need for Speed Payback oraz Vampyr.

Need for Speed Payback to oczywiście kolejna odsłona wyścigowego cyklu. Akcja projektu toczy się w Fortune Valley, a zadaniem gracza jest pokonanie lokalnego kartelu. Robimy to oczywiście przede wszystkim za kierownicą wielu błyszczących i odpicowanych samochodów.

Drugi tytuł czyli Vampyr, to dzieło studia Dontnod Entertainment, w którym przenosimy się do Londynu 1918 roku. Wcielamy się tam w rolę doktora Jonathana Reida, który całkiem niedawno został wampirem. Jako lekarz staramy się znaleźć lekarstwo na grypę, a przy okazji nie stracić w pełni swojego człowieczeństwa.

Obie gry dostępne będą od 6 października, od godziny 11:00 czasu polskiego. Pamiętajcie tylko, że musicie posiadać wykupioną subskrypcję PS Plus. Jeśli jej nie macie, kupicie ją w następujących opcjach: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) oraz 12 miesięcy (240 PLN). Zakupu dokonacie w PlayStation Store albo u wybranych partnerów handlowych Sony.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:44, 30.09.2020
Obie produkcję chciałem ograć, ale nie mogłem zebrać się do zakupu więc dla mnie zestaw idealny Szczęśliwy