Marvel's Spider-Man na PlayStation 5 będzie posiadało nowy model Petera Parkera i kilka dodatkowych strojów

Marvel's Spider-Man na konsoli PlayStation 5 będzie wyglądało nieco inaczej i otrzyma kilka dodatków.

@ 30.09.2020, 20:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Marvel's Spider-Man na PlayStation 5 będzie posiadało nowy model Petera Parkera i kilka dodatkowych strojów

Grając w Marvel's Spider-Man na PlayStation 5 zobaczymy całkiem sporo zmian, które zmodyfikują wygląd produkcji, szczególnie w odniesieniu do Petera Parkera.

Firma Insomniac Games niedawno obiecała, że pokaże więcej z remasteru Spider-Mana na PS5 przed pojawieniem się gry z Milesem Moralesem w listopadzie. Cóż, deweloper szybko dotrzymał tę obietnicę.

W nowym poście na blogu PlayStation studio szczegółowo opisało wszystkie najistotniejsze zmiany, które pojawią się w remasterze Marvel’s Spider-Man. Produkcja otrzyma pewne ulepszenia graficzne i poprawki wydajności na PS5, dzięki czemu będzie ładniejsza od pierwowzoru. Oprócz tego Insomniac dokonało jednej poważnej korekty.

Model postaci Petera Parkera, który pierwotnie był wzorowany na Johnie Bubniaku, został całkowicie zmieniony. Nowy przygotowano w oparciu o osobę aktora Bena Jordana. Rezultat jest taki, że postać prezentuje się znacznie młodziej. Nowy Parker w Marvel’s Spider-Man przypomina odpowiednik z dużego ekranu, odgrywany przez Toma Hollanda.

Insomniac twierdzi, że dokonało zmiany, aby zapewnić graczom jeszcze lepsze wrażenia z obcowania z produkcją. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie, a to nie koniec nowości. Ujawniono bowiem również, że jeden z trzech nowych kostiumów, które zostaną uwzględnione w Marvel’s Spider-Man Remastered, jest kostiumem z oryginalnego filmu The Amazing Spider-Man.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?