Szczegóły programu Xbox All Access w Polsce

Polski oddział Xboksa podzielił się szczegółami na temat rodzimych warunków programu Xbox All Access.

@ 22.09.2020, 11:01
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox x/s

Szczegóły programu Xbox All Access w Polsce

Nowa generacja czai się tuż za rogiem, z hukiem zmierzając na listopadową premierę. Dziś wystartowały zamówienia przedpremierowe na nowego Xboksa (w obu wersjach - X i S), PlayStation 5 zaś jest w pre-orderach dostępne od kilku dni. Ofensywa Microsoftu w ostatnich dniach zaskakuje - dziś do sieci trafiły szczegóły polskiej wersji Xbox All Access.

Program Xbox All Access to jedna z form sprzedania nowych Xboksów odbiorcom posiadającym mniej zasobny portfel. W ramach 24 miesięcznych rat dostajemy konsolę Xbox Series X lub Xbox Series S (cena dla obu urządzeń oczywiście się różni) oraz dwuletni abonament Xbox Game Pass w wersji Ultimate.

W Polsce pieczę nad Xbox All Access ma sieć elektromarketów Media Expert - jesteśmy jednym z tylko kilku krajów, w których taka opcja jest dostępna! W ramach tego programu Xbox Series S będzie do nabycia w sugerowanej cenie detalicznej 111 zł miesięcznie, zaś Xbox Series X za 148 zł miesięcznie.

Xbox Game Pass Ultimate oferuje klasyczną subskrypcję na konsoli, wersję dedykowaną komputerom osobistym, abonament Xbox Live Gold oraz dostęp do Xbox Game Streaming.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?