Zwiastun premierowy Crash Bandicoot 4: It’s About Time

W sieci pojawił się kolejny efektowny materiał promujący Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

@ 22.09.2020, 09:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Zwiastun premierowy Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Activision oraz studio Toys for Bob udostępniły w sieci zwiastun premierowy Crash Bandicoot 4: It’s About Time, czyli najnowszej odsłony przygód znanego i lubianego Crasha.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time trafi do sprzedaży 2 października 2020 roku, a zatem do premiery pozostało już niewiele czasu. Właśnie w związku z tym twórcy postanowili nam przypomnieć o projekcie.

Zwiastun gry skupia się oczywiście na szybkiej akcji. Widzimy, jak protagonista skacze, walczy i zajmuje się zbieractwem. Wszystko to robi oczywiście w ciągle zmieniającym się otoczeniu, czyniącym rozgrywkę ciekawą i zróżnicowaną.

Za osiągnięcia gromadzimy skórki dla bohaterów, dzięki czemu możemy grać różnymi wariantami Crasha, Coco, Tawna oraz Dingodile'a. W sumie twórcy przygotowali ponad 100 różnych poziomów do wymasterowanmia, a zatem zawartości nie brakuje.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zadebiutuje na PS4 i Xboksie One. Na razie nie wiadomo nic na temat wydań dla PC albo Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?