Nowy zwiastun Mafia: Definitive Edition

Deweloperzy pokazują nam życie z rodzinie mafijnej.

@ 28.08.2020, 09:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nowy zwiastun Mafia: Definitive Edition

Wczoraj wieczorem na naszych łamach pojawił się artykuł z wrażeniami z ogrywania Mafia: Definitive Edition. Wczoraj też w sieci pojawił się najnowszy zwiastun przedsięwzięcia, przygotowany oczywiście przez deweloperów.

Film zaprezentowany został w trakcie transmisji Opening Night Live, zorganizowanej z okazji gamescom 2020. Jego zadaniem jest przybliżenie graczom zarysu fabularnego Mafia: Definitive Edition.

Premierę Mafia: Definitive Edition zaplanowano na dzień 25 września, choć pierwotnie miało ono trafić do sprzedaży w dniu dzisiejszym. Projekt dostępny będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Kończąc nadmienię, że wydawca serii, Take-Two, przygotował także definitywne wydania Mafia 2 i Mafia 3. Jeśli macie je na Steam, automatycznie zaktualizują się do wariantów ostatecznych. To samo stanie się na konsolach Xbox One i PlayStation 4, choć tylko z Mafią 3.


Sprawdź także:
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Premiera: 25 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?