Mafia: Definitive Edition - sporo nowych gameplayów

Studio Hangar 13 udostępniło wczesną wersję Mafia: Definitive Edition niektórym twórcom internetowym, dzięki czemu do sieci trafiło całkiem sporo nowych materiałów z rozgrywki.

@ 27.08.2020, 10:01
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Mafia: Definitive Edition - sporo nowych gameplayów

Wczoraj studio Hangar 13, autorzy Mafii III oraz nadchodzącego remake'u Mafii z 2001 roku, opublikowali nowy, kilkunastominutowy gameplay oraz paczkę screenshotów. Co więcej, przedpremierowa wersja gry dostępna była u kilku redakcji i YouTuberów, dzięki czemu do sieci trafiło całkiem sporo nowej zawartości z Mafia: Definitive Edition!

Mafia: Definitive Edition zadebiutuje już za niespełna miesiąc - 25 września. Tytuł autorstwa Hangar 13, studia, które przeniosło na współczesny poziom kultową w niektórych kręgach grę Mafia: The City of Lost Heaven z 2001 roku, ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Zanim premiera, to wczoraj do sieci trafiła cała masa materiałów filmowych z przedpremierowej wersji gry. Od gameplayu autorstwa samych deweloperów (wraz z komentarzem GhostRobo and Haden Blackman, YouTuberów) - ci zaprezentowali m.in. zupełnie nowe elementy, takie jak jazda na motocyklach czy znajdźki - przez pozostałych twórców internetowych, oferujących już nawet godzinny prolog. Po nowe screenshoty zaś zapraszamy Was do naszej galerii.Sprawdź także:
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition

Premiera: 25 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej części serii Mafia. Oryginał ukazał się w 2002 roku i był dziełem czeskiego studia Illusion Softworks (później kupionego, wr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   12:19, 27.08.2020
Wygląda to wszystko bardzo dobrze, ale nadal nie mogę się przyzwyczaić do głównych bohaterów. Może po zagraniu się to zmieni..
Szkoda też, że Nasi bohaterowie są nieśmiertelni, myślałem że przywrócą to z powrotem co było w oryginale.
0 kudosGuilder   @   15:35, 27.08.2020
Gdzieś dorwałem czyjeś pierwsze wrażenia z grania. O ile na plus pozostawienie typu rozgrywki (liniowe misje nastawione na fabułę bez niepotrzebnego latania za znacznikami po całej mapie a'la Assassin's Creed) to ponoć kiepsko wypada...strzelanie i jeżdżenie samochodami. A to chyba po fabule i klimacie najważniejsze elementy. Trochę napawa mnie to obawą, bo do premiery tuż tuż i już na pewno nic nie będzie poprawione.
0 kudosfrycek88   @   16:45, 27.08.2020
Ale tryb swobodna jazda został? Bez tego to gry nie kupię.
0 kudosRonaldo_   @   07:08, 28.08.2020
Cytat: frycek88
Ale tryb swobodna jazda został? Bez tego to gry nie kupię.


Został, tylko że był zablokowany. Uśmiech