Znamy wrześniową ofertę PlayStation Plus

Sony podało wrześniową rozpiskę PS Plus - będzie dynamicznie.

@ 27.08.2020, 08:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Znamy wrześniową ofertę PlayStation Plus

Firma Sony ujawniła wreszcie listę gier, jakie będą mogli pobrać za darmo posiadacze abonamentów PlayStation Plus we wrześniu bieżącego roku. Zgodnie z zasadami inicjatywy, otrzymamy w sumie dwie gry: PlayerUnknown's Battlegrounds i Street Fighter V.

Pierwszy projekt to strzelanka, jeden z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku Battle Royale. Trafiamy w jego ramach na sporą wyspę, a następnie gromadzimy surowce i staramy się przetrwać. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że kilkadziesiąt osób robi w tym czasie to samo.

Druga gra, Street Fighter V, to bijatyka, w której decydujemy się na jednego z wielu wojowników, a potem lądujemy na arenie, by zwyciężyć z przeciwnikiem postawionym przed nami przez grę. Tytuł pozwala zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i z innymi graczami.

Oferta dostępna będzie od 1 września bieżącego roku, od godziny 11:00 czasu polskiego. Więcej na temat każdej z gier znajdziecie w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:06, 28.08.2020
Od wieków nie grałem w Street Fighter więc chętnie to nadrobię Uśmiech