F1 2020 - gameplay z przejazdu po Circuit de Monaco

Studio Codemasters udostępniło nowy gameplay z F1 2020 - przejazd po Circuit de Monaco.

@ 21.05.2020, 12:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Kolejna odsłona symulatora F1 od studia Codemasters już niebawem znajdzie się na dyskach i w napędach graczy na całym świecie. Premierę F1 2020 zaplanowana na 10 lipca tego roku (na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Playstation 4), aczkolwiek nabywcy edycji deluxe będą mogli zasiąść za sterami jednych z najefektowniejszych pojazdów na świecie 3 dni wcześniej - 7 lipca. By umilić oczekiwanie fanom, deweloperzy opublikowali właśnie nowy gameplay z przejazdu na torze Circuit de Monaco!

Trasa zlokalizowana w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic księstwa Monako, Monte Carlo, to chyba jeden z bardziej intrygujących torów, który wchodzi w skład kalendarza wyścigowego F1. Uliczny, bardzo ciasny oraz umiejscowiony w niezwykle malowniczej okolicy - co ciekawe, sam wyścig na nim można oglądać bez płacenia za bilet wstępu.

Publikacja filmu z rozgrywki F1 2020 zbiega się z innym wydarzeniem, prawdopodobnie nie mniej ciekawszym. W najbliższą niedzielę, 24 maja, słynni kierowcy F1 tacy jak Charles Leclerc, Alex Albon, George Russell, Nicholas Latifi czy Antonio Giovinazzi powrócą do Virtual Grand Prix w poprzedniej odsłonie serii, F1 2019. Wirtualny wyścig rozegra się właśnie na Circuit de Monaco. Transmisja na żywo rozpocznie się o 19 czasu polskiego na oficjalnych kanałach Formuły 1 w serwisach YouTube, Twitch, Weibo i Facebook, a także wybranych kanałach telewizyjnych (niestety, nie w Polsce).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   14:18, 21.05.2020
Nie wiem, może mi już odbija, ale dla mnie za czysto tam i za bardzo jednolite powierzchnie wypełnione jednym kolorem.

Do tego jakoś tak dziwnie z wiedzą, że w 2020 GP Monaco się nie odbyło i nie odbędzie Smutny