PC Gaming Show 2020 odbędzie się 6 czerwca

Czasopismo PC Gamer potwierdziło, że PC Gaming Show w tym roku się odbędzie! Tegoroczna edycja została zapowiedziana na 6 czerwca - na pewno pojawią się Chivalry II oraz Evil Genius 2: World Domination.

@ 27.04.2020, 08:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

PC Gaming Show 2020 odbędzie się 6 czerwca

Redakcja czasopisma PC Gamer ogłosiła, że pomimo anulowania tegorocznych targów E3, ich show poświęcone grom dedykowanym stricte komputerom osobistym i tak się odbędzie! Tegoroczna odsłona została zapowiedziana na 6 czerwca i, oczywiście, przybierze formę transmisji na żywo.

PC Gaming Show co roku oferowało graczom PC-towym - i nie tylko zresztą - podgląd do najnowszych dzieł ze świata "blaszaków", nie tylko pokazując świeże zapowiedzi, ale często udostępniając materiały dopiero co ogłoszonych projektów. W tym roku nie będzie zmian, poza naturalnie formą - wszelkie panele dyskusyjne (o ile jakieś będą), trailery, gameplaye, odbędą się w formie cyfrowej.

W ogłoszeniu wystosowanym przez PC Gamer możemy przeczytać, że PC Gaming Show 2020 będzie zawierał "nigdy-niewidziane fragmenty z rozgrywki" oraz liczne zapowiedzi. Wśród partnerów wymieniono takich producentów oraz firmy jak Frontier Developments, Humble Bundle, Perfect World Entertainment, Tripwire Interactive, Epic Games Store oraz Intel, zaś wśród potwierdzonych produkcji ogłoszono Chivalry II oraz Evil Genius 2: World Domination.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?