Premiera Evil Genius 2 na konsolach jeszcze w tym roku

Deweloperzy Evil Genius 2 ujawnili wersję przeznaczoną dla PS4, PS5, Xboksa One oraz Xboksów Series X|S. Premiera konsolowego wydania powinna nastąpić pod koniec 2021 roku. Mamy też nowy zwiastun.

@ 11.08.2021, 10:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Evil Genius 2 na konsolach jeszcze w tym roku

Evil Genius 2 zadebiutowało przed kilkoma miesiącami na PC. Premiera okazała się sukcesem, a zainteresowanie grom było na tyle duże, że deweloperzy zdecydowali się przygotować wariant konsolowy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jeszcze w tym roku Evil Genius 2 dostępne będzie na PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.

Zwiastun zapowiadający konsolową wersję Evil Genius 2 znajdziecie poniżej. Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, szczegółów niestety nie znamy, choć założyć można, że wszystko działać będzie dokładnie tak samo, jak na PC, choć do zabawy wykorzystamy po prostu pada.

W Evil Genius 2 wcielamy się w tytułowego złoczyńcę. Naszym zadaniem jest rozbudowanie imperium zła, a następnie podbicie Ziemi. Robimy to na wiele różnych sposobów, albowiem nie jesteśmy ograniczeni do jakiejś konkretnej metody rozwoju. Istnieje kilka ścieżek, a każda kończy się nieco innym narzędziem ostatecznej zagłady.

Data premiery Evil Genius 2 na konsolach nie została jeszcze ujawniona, choć gry mamy się spodziewać w czwartym kwartale bieżącego roku. Jeśli zastanawiacie się nad zagraniem na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Evil Genius 2: World Domination

Evil Genius 2: World Domination

Premiera: 30 marca 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Evil Genius 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku strategii czasu rzeczywistego w szpiegowskich klimatach. Za projekt tym razem odpowiada studio Rebellion, twórcy specjali...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?