Evil Genius 2: World Domination - pierwszy gameplay

W sieci pojawił się krótki materiał ukazujący rozgrywkę w Evil Genius 2: World Domination.

@ 15.06.2020, 10:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Evil Genius 2: World Domination - pierwszy gameplay

Studio Rebellion przygotowuje obecnie całkiem ciekawy projekt, nawiązujący do zapomnianego klasyka sprzed lat. Chodzi o Evil Genius 2: World Domination, które otrzymało wczoraj materiał ukazujący rozgrywkę.

Prezentacja Evil Genius 2: World Domination miała miejsce w trakcie wydarzenia PC Gaming Show. Twórcy wysłali organizatorom imprezy niedługi film ukazujący rozgrywkę, a ci podzielili się nim z całym światem.

Jeśli chodzi o założenia Evil Genius 2: World Domination, wcielamy się w nim w super złoczyńcę, a następnie próbujemy - oczywiście - przejąć świat. Robimy to na wiele różnych, często bardzo humorystycznych sposobów.

Evil Genius 2: World Domination zapowiedziane zostało w trakcie E3 2019, a jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Nie znamy niestety dokładnego terminu, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?