Control - Remedy Entertainment wrzuca do sieci soundtrack z gry

Remedy Entertainment udostępniło soundtrack z gry Control w głównych platformach streamingowych.

@ 25.03.2020, 17:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Control - Remedy Entertainment wrzuca do sieci soundtrack z gry

Control od Remedy Entertainment było jedną z najlepszych gier 2019 roku. Zawierało wciągającą i tajemniczą narrację, światowej klasy design i świetną rozgrywkę. Historia w Control została wzbogacona świetną ścieżką dźwiękową, a jeśli mieliście ochotę do nie wrócić, możecie jej teraz słuchać na wiodących platformach streamingowych.

W przeważającej części ścieżka dźwiękowa Control nie nadaje się do słuchania na siłowni. To melancholijna, relaksacyjna muzyka do pracy, biura, odpoczynku oraz nauki. Ma specyficzny klimat i do fanów takiego rodzaju dźwięków przemówi. Jeśli jesteście wśród nich, zerknijcie do następujących miejsc:

  • iTunes
  • Apple Music
  • Spotify
  • Amazon Music
  • deezer
  • Tidal

Za ścieżkę dźwiękową odpowiadają kompozytorzy Petri Alanko i Martin Stig Andersen. Jeśli szukacie dzisiaj czegoś nowego do dodania do Spotify, ścieżka dźwiękowa Control zawiera kilka utworów, które powinniście koniecznie sprawdzić.

Sama gra jest dostępna na Xboksie One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych (wymagania). Naszą recenzję możecie przeczytać pod tym adresem.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?