Square Enix publikuje kolejny dziennik developera Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake otrzymało najnowszy film od producentów, w którym objaśniają kolejne szczegóły dotyczące projektu.

@ 25.03.2020, 17:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Square Enix publikuje kolejny dziennik developera Final Fantasy VII Remake

W sieci opublikowano najnowszy dziennik developera Final Fantasy VII Remake, za które odpowiada Square Enix i to właśnie na ich kanale wrzucono przepełniony treścią materiał.

Wielce oczekiwany przez wielu fanów remake jest już coraz bliżej. Poniżej prezentujemy wideo, w którym twórcy opowiadają o bohaterach oraz historii pierwszej części odświeżenia kultowej superprodukcji sprzed lat. W zasadzie już pierwsze sekundy spowodują ciarki na całym ciele u wszystkich tych, którzy ogrywali pierwowzór. Muzyka otwierająca filmik kojarzy się bezpośrednio z oryginałem i początkowymi fazami rozgrywki, pierwszymi starciami i poznawaniem bohaterów.

Twórcy wyjaśniają, kim jest Cloud Strife, były członek organizacji SOLDIER, który został teraz zatrudniony przez ruch oporu o nazwie AVALANCHE, a który powstał w celu walki z korporacją Shinra, która przyczyniła się do zanieczyszczenia planety i stworzenia największego, najbardziej brudnego i niezdrowego dla społeczności miasta z reaktorami.

Poznajemy też Barreta, głównego szefa tejże organizacji oraz jego najbliższych kamratów. Przepiękną Tifę, przyjaciółkę głównego bohatera z młodości. Tajemniczą Aerith oraz - chyba najbardziej znanego antagonistę z gier RPG - postać Sephirotha.

Final Fantasy VII Remake debiutuje 10 kwietnia 2020 na PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?