W Death Stranding na PlayStation 4 będzie tryb fotograficzny

Do Death Stranding dla PlayStation 4 zostanie dodany niebawem tryb fotograficzny.

@ 24.03.2020, 17:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W Death Stranding na PlayStation 4 będzie tryb fotograficzny

Od czasu wydania Death Stranding na PlayStation 4 w zeszłym roku fani z entuzjazmem domagali się dodania jednej ważnej funkcji do gry: trybu fotograficznego. Podczas gdy Kojima Productions niedawno potwierdziło, że nadchodząca edycja gry na PC będzie zawierać tryb fotograficzny, wielu, którzy obecnie są właścicielami tego tytułu na PS4, czuje się, jakby zostali pozostawieni na lodzie. Na szczęście już tak nie jest.


Hideo Kojima, oficjalnie potwierdza, że tryb zdjęć pojawi się w przyszłości na PlayStation 4. Ta rewelacja została potwierdzona na Twitterze przez oficjalne konto Kojima Productions. Chociaż nie ujawniono kiedy tryb foto może pojawić się na PS4, studio odpowiedzialne za przedsięwzięcie poinformowało, że wkrótce poda więcej szczegółów.


Biorąc pod uwagę, jak wspaniały jest świat Death Stranding, tryb zdjęć absolutnie wydaje się idealnym dodatkiem do gry. Jestem szczerze zaskoczony, że tak długo to trwało, zanim produkcja otrzymała swoją własną wersję. Zakładając, że tryb zdjęć, który pojawi się na PS4, jest taki sam, jak pokazany w wersji na PC, powinniśmy mieć do dyspozycji wiele narzędzi do robienia pięknych zrzutów ekranu.


Death Stranding jest dostępne na PlayStation 4. Edycja na komputery PC pojawić ma 2 czerwca bieżącego roku.
 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?