The Dark Pictures Anthology: Little Hope zadebiutuje latem

Kolejna część przygodowo-horrorowej serii od Supermasive Games.

@ 28.02.2020, 12:41
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Supermassive Games ujawniło kolejną grę z cyklu The Dark Pictures Anthology. Produkcję zatytułowano Little Hope i zaprezentuje ona nową opowieść w stylu zeszłorocznego Man of Medan.

Poznamy tu historię czwórki studentów, którzy zostali uwięzieni w miasteczku Little Hope. Wraz z nimi znajduje się ich nauczyciel. Wspólnie będą musieli oni stawić czoła nawiedzającym ich koszmarnym wizjom. Strach i niepokój wzmagany jest dodatkowo przez bardzo gęstą mgłę, jaka opanowała ponurą mieścinę. Podróżując przez miasto w poszukiwaniu drogi ucieczki, bohaterowie muszą zrozumieć znaczenie następujących po sobie dziwnych wydarzeń i to, jak są one z nimi powiązane.

Twórcy ponownie zapewniają nas, że umieszczą w grze istotnych wyborów moralnych, których konsekwencje będą wpływać na przebieg fabuły i nie będą oczywiste, co niejednokrotnie nas zaskoczy.

Premiera The Dark Pictures Anthology: Little Hope zaplanowana jest na lato 2020 roku. Docelowe platformy to PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?