The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4) - okladka

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

Premiera:
30 sierpnia 2019
Premiera PL:
30 sierpnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)
Dirian @ 10:57 17.06.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 4h 39min

+ czaswięcej

The Dark Pictures: Man of Medan to przygodowa gra z elementami thrillera od studia Supermassive Games, odpowiedzialnego za utrzymane w podobnych klimatach Until Dawn.

W The Dark Pictures: Man of Medan obserwujemy historię grupy płetwonurków, którzy podczas eksploracji morskich głębin w poszukiwaniu zaginionego statku pasażerskiego sprzed kilku dekad odkrywają jego krwawą tajemnicę. Późniejsze wydarzenia przekonują ich, że gra nie była warta świeczki

Rozgrywka The Dark Pictures: Man of Medan nie różni się znacząco od poprzedniej produkcji deweloperów. Man of Medan, tak samo jak Until Dawn, opiera się na sekwencjach QTE oraz dynamicznych wyborach moralnych kształtujących narrację opowieści. To czy komuś pomożemy, czy też nie, zostanie zapamiętane, a w przyszłości może się zemścić. 

Man of Medan jest pierwszym tytułem z nowego cyklu The Dark Pictures - kolejne gry tego studia będą utrzymane w podobnej tonacji, wydawane pod tym samym sztandarem, lecz niepołączone ze sobą. Każda z gier The Dark Pictures będzie osobną częścią, inną opowieścią.

Screeny z The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?