The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan w rękach ponad miliona graczy

Projekt sprzedaje się bardzo dobrze, a niebawem zadebiutuje druga część antologii.

@ 17.08.2020, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan w rękach ponad miliona graczy

The Dark Pictures Anthology to cykl gier, w ramach którego otrzymujemy różne mroczne legendy z całego świata. Pierwsza część tejże serii, Man Of Medan, sprzedaje się bardzo dobrze, o czym postanowił nas poinformować wydawca, firma Bandai Namco.

Najnowsze informacje na temat sprzedaży The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan docierają do nas za sprawą redakcji GamesIndustry. To właśnie w rozmowie z nią Bandai Namco potwierdziło, że produkcja trafiła już do rąk ponad 1 mln graczy. Nie wiemy niestety jaki jest podział, jeśli chodzi o platformy oraz formę dystrybucji.

"Niełatwo przekazać ludziom, że to antologia, kiedy masz tylko jedną część. Dlatego nie możemy się doczekać premiery drugiej oraz rozpoczęcia dyskusji na temat kolejnych odcinków, ponieważ musimy mieć podstawę dla nazywania tego antologią. Antologia nie oznacza nic, jeśli masz tylko jedno pudełko na półce albo tylko jedną cyfrową grę w bibliotece. Każda część będzie rozszerzać liczbę odbiorców", wyjaśniają twórcy.

"Mamy duże ambicje, jeśli chodzi o tę serię. Są regiony, w których możemy znaleźć fanów, np. w USA oraz w Azji. Myślę, że jest tam miejsce na wzrost. Jakość wykonania oraz doświadczenie, jak również gatunek, wskazują na to, że jest tam potencjał".

Man of Medan jest obecnie dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One. Druga część antologii, Little Hope, trafi do sprzedaży w dniu 30 października. Będzie dostępna na tych samych platformach, co "jedynka".


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?