Konsolowe Darksiders Genesis zadebiutuje już jutro

W sieci pojawił się też zwiastun premierowy przedsięwzięcia.

@ 13.02.2020, 18:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch, ps4, xbox one

Twórcy Darksiders Genesis pragną przypomnieć, że konsolowa wersja tego projektu trafi do sprzedaży już jutro. W związku z tym opublikowali oni tez zwiastun premierowy.

Darksiders Genesis istotnie różni się od dotychczasowych odsłon cyklu. Nie mamy bowiem do czynienia z action RPG, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, ale z hack'n'slashem, w którym na wydarzenia spoglądamy z widoku izometrycznego.

Akcja Darksiders Genesis toczy się przed wydarzeniami pierwszego Darksiders. Wcielamy się tu w Wojnę, a jeśli gramy w ramach trybu współpracy możemy też bawić się jako Waśń. Grając samodzielnie możemy przełączać się też pomiędzy dwoma protagonistami.

Darksiders Genesis dostępne jest obecnie na PC (wymagania), a jutro - jak wspomniałem - trafi do posiadaczy konsol Xbox One, PlayStation 4 oraz Switch. W Polsce grę wydaje rodzimy oddział Koch Media.


Sprawdź także:

Darksiders Genesis

Premiera: 05 grudnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Darksiders Genesis to spin-off serii Darksider opowiadającej o biblijnych Jeźdźcach Apokalipsy. Za projekt odpowiada studio Airship Syndicate mające na swoim koncie udane...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?