Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch otrzymuje obiecaną aktualizację

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał aktualizację na Nintendo Switch. Rozszerzono ustawienia graficzne, a także istnieje możliwość importowania save'ów z PC.

@ 18.02.2020, 21:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch otrzymuje obiecaną aktualizację

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switch otrzymała aktualizację, która bardzo ułatwiła graczom korzystanie z gry na kilku platformach. Chodzi o możliwość ogrania save'ów zapisanych na PC.

Co ciekawe, wcześniej odpowiedzialna za port firma Sabre Interactive usunęła wszystkie odniesienia do nadchodzącej aktualizacji ze swojego konta w mediach społecznościowych, rzucając cień na status dodatkowych ulepszeń. Plotkowało się nawet, że twórcy portu zrezygnowali z opublikowania obiecanej aktualizacji.

Patch dla Wiedźmina 3 niespodziewanie pojawił się jednak na serwerach Nintendo i możemy go już pobrać. Oferuje dziewięć nowych efektów: rozkwit, rozmycie, głębię ostrości, głębię ostrości w scenach przerywnikowych, zasięg widoczności liści, światło, rozmycie ruchu, wyostrzanie i efekty podwodne. Jeden z użytkowników reddita przygotował krótkie porównanie, pokazujące zrzuty ekranu z włączonym i wyłączonym wyostrzeniem. Z uwagi na niską rozdzielczość niełatwo jednak doszukać się potężniejszych zmian.

Dodatkowym ficzerem wniesionym przez aktualizację jest możliwość skopiowania do Wiedźmina 3 na Switcha swoich zapisów rozgrywki z wersji PeCetowej - wystarczy na konsolce zalogować się na swoje konto Steam lub GoG i zassać dane z chmury.


Sprawdź także:
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Premiera: 15 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Wiedźmin 3: Dziki Gon to wieńcząca trylogię odsłona serii gier RPG od polskiego studia CD Projekt RED.Wiedźmin 3 po raz kolejny przedstawia nam losy Geralta z Rivii. Sama...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?