Children of Morta otrzymuje darmowy dodatek Świątynia Wyzwań

Zgodnie z obietnicą, twórcy udostępnili pierwsze darmowe rozszerzenie.

@ 06.02.2020, 19:14
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Children of Morta otrzymuje darmowy dodatek Świątynia Wyzwań

Fani Children of Morta mają okazję na powrót do ulubionego tytułu - studio Dead Mage właśnie udostępniło pierwszy darmowy dodatek do gry, przynoszący przede wszystkim nowe wyzwania.

Aktualizacja zwie się Świątynia Wyzwań (ang. Shrine of Challenge) i przynosi sporo nowości. Otrzymujemy tryb Hard Mode, w ramach którego atakują nas mocniejsi i bardziej wytrzymali przeciwnicy, ale w zamian dostajemy więcej punktów doświadczenia za ich pokonywanie. Do ubicia będziemy mieli też dwóch nowych wrogów - Dark Blade oraz Mech Constructora. 

Wraz z aktualizacją Children of Morta wzbogacono o 18 nowych przedmiotów. Przemodelowano też nieco UI i mamy opcję powiększenia HUD-a. Pojawiły się poprawki do mechaniki, szczególnie jeśli chodzi o balans rozgrywki na średnim poziomie trudności.

Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch. Aktualizacja zawitała jednocześnie na wszystkie cztery docelowe platformy. Nasza recenzja gry.


Sprawdź także:
Children of Morta

Children of Morta

Premiera: 03 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Children of Morta to produkcja łącząca w sobie elementy hack'n'slash, roguelike czy RPG. Za jej produkcję odpowiedzialne jest niezależne studio Dead Mage. Grę sfinansowan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?