Final Fantasy VII Remake - gra Square Enix będzie nieco dłużej ekskluzywna dla PlayStation 4

Final Fantasy VII Remake to superprodukcja, która z uwagi na przesunięcie premiery będzie również dłużej dostępna tylko na PS4.

@ 07.02.2020, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Final Fantasy VII Remake - gra Square Enix będzie nieco dłużej ekskluzywna dla PlayStation 4

Final Fantasy VII Remake będzie teraz wyłącznym tytułem PlayStation do 10 kwietnia 2021 r., zamiast - jak pierwotnie zakładano - do 3 marca 2021 r.

Oczywiście zmiany można było się spodziewać. Umowa jest teraz zgodna z nową datą premiery i chociaż do debiutu dojdzie nieco później, niż się spodziewaliśmy, niewiele się zmieniło. Gracze zawsze czekali, aż remake wyląduje na preferowanej przez siebie platformie, choć nie wiemy, na których się jeszcze pojawi.

Gracze preferujący PC mają szansę zagrać. Oryginał sprzed lat ukazał się na komputerach osobistych, a testerzy danych odkryli kod wersji komputerowej w wersji demonstracyjnej dla PlayStation 4. Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo portu na Xboksa, Phil Spencer chce uzyskać całą serię Final Fantasy na swoją konsolę. "Złożyliśmy podpisy pod dziewięcioma grami z serii dodanymi do Game Passa, a ponieważ remake będzie na PS5, nie ma powodu, aby wykluczyć wersję Xbox Series X" - tłumaczy.

Będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni. Chociaż pierwsza część remake'u Final Fantasy VII nie została jeszcze wydana, deweloper potwierdził, że obecnie pracuje nad drugą. "Jestem pewien, że granie w ten tytuł poszerzy twoje oczekiwania, podobnie jak świat, który wykracza poza Midgar", powiedział reżyser, Tetsuya Nomura.

Final Fantasy VII Remake zostanie wprowadzone na PlayStation 4 w dniu 10 kwietnia 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?