Children of Morta (PC) - okladka

Children of Morta (PC)

Premiera:
03 września 2019
Premiera PL:
03 września 2019
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Children of Morta (PC)
Dirian @ 13:43 09.08.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Children of Morta to produkcja łącząca w sobie elementy hack'n'slash, roguelike czy RPG. Za jej produkcję odpowiedzialne jest niezależne studio Dead Mage. Grę sfinansowano na Kickstarterze - akcja zakończyła się zebraniem 108 tysięcy dolarów z wymaganych 65 tysięcy $.

W produkcji wcielamy się w różnych przedstawicieli rodu Bergsonów. Rodzina ta od wieków strzeże tytułowej góry Morta i jej okolic. W jej sercu znajduje się strumień życia, który niestety został skażony, w efekcie czego w okolicy zaczęły grasować rozmaite demony, pożerające mieszkańców i zmieniające ich na swój wzór. Naszym zadaniem jest odnalezienie tajemniczych nasion życia i tym samym oczyszczenie życiodajnego strumienia.

W tym celu, jako kolejni Bergsonowie, ruszamy na pełną niebezpieczeństw wyprawę. W okolicy, pogrążonej przez złowrogie demony, czekają na nas liczne i rozbudowane questy, ale też cała masa kolejnych starć, przyszykowanych na wzór klasycznych gier hack'n'slash. Każdą postać możemy rozwijać, wyposażając ją w coraz to lepszy sprzęt czy poprawiając jej umiejętności, co jest z kolei nawiązaniem do gatunku RPG.

Children of Morta może pochwalić się efektowną, pikselową oprawą, utrzymaną w mrocznym stylu. Twórcy zadbali aby lokacje były klimatyczne i szczegółowe, w efekcie czego całość, mimo swojej prostoty, prezentuje się efektownie.

Screeny z Children of Morta (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?