Children of Morta - 11 bit studios ogłasza datę premiery

W Strażników Morty wcielimy się już niebawem - najpierw na PC.

@ 11.08.2019, 07:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Children of Morta - 11 bit studios ogłasza datę premiery

Children of Morta to projekt powstający od dobrych kilku lat, który wreszcie zmierza ku końcowi. Być może nie słyszeliście o tej grze, ale zdaje się, że warto nadrobić zaległości.

Tytuł pod swoją opiekę jakiś czas temu przygarnęła rodzima firma 11 bit studios, dzięki czemu deweloperzy z niezależnego studia Dead Mage mogli w spokoju doszlifować grę.

Children of Morta jest przedstawicielem gatunku rogue-lite. W grze wcielamy się w jednego z członków rodziny, która staje przed wyzwaniem obrony świata przed nadchodzącym zewsząd złem. Twórcy obiecują sześć różnorodnych grywalnych postaci, rozległe lochy do zwiedzenia, a także bogaty w detale świat, pełen magii i tajemniczych historii. 

W trakcie zabawy przemierzamy kolejne lokacje i walczymy z potworami, ale także popychamy do przodu sprawnie nakreśloną fabułę. Oprócz tego kolekcjonujemy nowe przedmioty i rozwijamy postać, wyposażając ją w nowe umiejętności i ulepszając atrybuty. Całość podano w bardzo efektownej, ręcznie rysowanej pikselowej grafice.

Children of Morta już 3 września zadebiutuje na PC, zaś 15 października na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Switch. Poniżej premierowy zwiastun.


Sprawdź także:
Children of Morta

Children of Morta

Premiera: 03 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Children of Morta to produkcja łącząca w sobie elementy hack'n'slash, roguelike czy RPG. Za jej produkcję odpowiedzialne jest niezależne studio Dead Mage. Grę sfinansowan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?