Najefektowniejszą scenę walki w serialu Wiedźmin nagrano jednym ujęciem

Opowiada nam o tym aktor wcielający się w Geralta, Henry Cavill.

@ 29.01.2020, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Najefektowniejszą scenę walki w serialu Wiedźmin nagrano jednym ujęciem

Pierwszy sezon serialowego Wiedźmina przypadł widzom do gustu. Jednym z najważniejszych jego elementów były sceny walki, a jedną z nich, tę najbardziej efektowną, nagrano jednym ujęciem.

Pojedynek, o którym mowa odpowiedzialny jest za późniejszy przydomek Geralta. W jego rezultacie protagonistę ochrzczono przezwiskiem "Rzeźnik z Blaviken". Myślę, że wielu widzów pamięta serialową scenę ze względu na jej niebywałą efektowność.

Co nieco na temat starcia postanowił opowiedzieć aktor wcielający się w postać Geralta, Henry Cavill. To właśnie od niego wiemy, że całość nagrano przy pomocy jednego ujęcia, za co oczywiście należą się filmowcom (aktorom, kamerzystom i kaskaderom) ogromne pochwały.

Drugi sezon Wiedźmina winien trafić na ekrany telewizorów w 2021 roku - na razie niestety nie mamy konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?