Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - dziś rozpoczęło się wydarzenie The Terminator

Do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint trafiło dzisiaj wydarzenie The Terminator, nawiązujące do kultowego uniwersum filmowego.

@ 29.01.2020, 11:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - dziś rozpoczęło się wydarzenie The Terminator

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint swojego debiutu nie może zaliczyć do udany. Prezes firmy Ubisoft, Yves Guillemont nazwał nową grę "porażką", która z niezadowalającym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów oraz kiepską sprzedażą dryfuje gdzieś pomiędzy znudzonymi odbiorcami. Mimo to producenci nadal starają się nadal trzymać tych, którzy z nią zostali, przy jakiejkolwiek aktywności. Efektem tego jest kolejne wydarzenie związane z uniwersum Terminatora!

Dziś w sieci pojawił się zwiastun nowego wydarzenia w Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Jego nazwa to po prostu The Terminator i jest to darmowe przedsięwzięcie. W jego skład wchodzą dwie rozbudowane, fabularne misje, codzienne wyzwania, a także dwa pojazdy oraz kilka pukawek nawiązujących do kultowej postaci kinematografii (12 z 23 elementów kosmetycznych jest pozbawionych opłat).

Wydarzenie The Terminator rozpoczyna się dokładnie dziś, 29 stycznia, debiutem pierwszej z dwóch misji fabularnych. Druga część ukaże się na serwerach za kilka dni, 1 lutego. Aby dołączyć do tego eventu na żywo (trwa tylko do 6 lutego), należy podążać ścieżką prowadzącą do postaci Rasa Aldwin - kobiety, która uważa się za przybyszkę z przyszłości. Nie wiemy dokładnie, jak wyglądać ma kontakt Aldwin z nami - prawdopodobnie na ekranie pojawi się stosowny komunikat o kolejnej nieznanej aktywności na mapie lub też skontaktuje się z nami drogą radiową.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?