Disco Elysium otrzymuje tryb hardcore

Deweloperzy dodali go za sprawą najnowszej aktualizacji.

@ 24.01.2020, 10:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Disco Elysium otrzymuje tryb hardcore

Disco Elysium to jedno z najlepszych i najwyżej ocenianych RPG ubiegłego roku. Jeśli zamierzaliście do projektu powrócić, to chyba właśnie nadszedł wyśmienity czas.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Disco Elysium otrzymało kolejną aktualizację, a za jej sprawą deweloperzy dodali do swojego dzieła całkiem nowy tryb zabawy - tzw. hardcore mode. Już nazwa wskazuje na to, że jest on przeznaczony dla prawdziwych wyjadaczy.

Tryb hardcore to oczywiście podniesiony poziom trudności. Więcej umiejętności i czasu wymaga rozwiązywanie łamigłówek, walka z przeciwnikami, gromadzenie pieniędzy itd. Po jego zaaplikowaniu zobaczymy też sporo droższe przedmioty lecznicze co sprawi, że każda porażka będzie bardziej dotkliwa.

Żeby było ciekawiej, hardcore mode daje nam więcej doświadczenia za wszystkie ukończone zadania. Przyczynia się to do tego, że główny bohater sprawniej awansuje na wyższe poziomy. Ponadto cenniejsze są wszystkie posiadane przedmioty.

Disco Elysium dostępne jest wyłącznie na PC. Przed zakupem sprawdźcie jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Disco Elysium

Disco Elysium

Premiera: 15 października 2019
PC

Disco Elysium to klasyczna gra RPG z rzutem izometrycznym stworzona na wzór największych hitów gatunku. Za jej produkcją stoi estońskie studio ZA/UM.Akcja gry ma miejsce ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?