Senua’s Saga: Hellblade 2 poruszy kwestię szaleństwa oraz mitów powstających dookoła niego

Twórcy chcą też, aby Senua’s Saga: Hellblade 2 było sporo większe od pierwowzoru.

@ 24.01.2020, 10:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x

Senua’s Saga: Hellblade 2 poruszy kwestię szaleństwa oraz mitów powstających dookoła niego

Senua’s Saga: Hellblade 2 to kontynuacja bardzo udanego Hellblade: Senua's Sacrifice. Za przedsięwzięcie odpowiada studio Ninja Theory, a jego deweloperzy mają bardzo ambitny plan. Chcą przygotować projekt dwukrotnie większy od pierwowzoru.

Pierwsze Hellblade było stosunkowo niewielkim tytułem, skupiającym się w znacznej mierze na zdrowiu psychicznym bohaterki. Unikatowość przedsięwzięcia sprawiła, że twórcy postanowili pójść za ciosem i opracować coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

Z najnowszych informacji na temat gry wynika, że Hellblade 2 będzie związane z szaleństwem oraz mitami, jakie powstają w jego obliczu. Scenarzyści mają niełatwe zadanie, ale także reszta ekipy się napracuje. Gra ma być sporo większa od "jedynki".

Więcej na temat projektu dowiedzie się z poniższego materiału filmowego. Hellblade 2: Senua’s Saga nie ma jeszcze daty premiery, ale zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox X.


Sprawdź także:
Senua's Saga: Hellblade II

Senua's Saga: Hellblade II

Premiera: 2020
XBOX X, PC

Senua's Saga: Hellblade II to kontynuacja Hellblade: Senua's Sacrifice z 2017 roku. Seria autorstwa studia Ninja Theory ponownie stawia na format przygodowej gry akcji, w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:35, 24.01.2020
Hellblade pierwsze miał właśnie optymalną długość, taką by nie zmęczyć tematu. Oby to wydłużenie nie wyszło bokiem.

A co do tematu, to wierzę, że Ninje zrobią to perfekcyjne. Przecież mają wielkie doświadczenie w tematach psychologicznych.