Call of Duty: Modern Warfare zarobiło na cyfrowych dobrach ponad 70 mln dolarów

Call of Duty: Modern Warfare cieszy się większą popularnością niż odsłona poprzednia.

@ 24.01.2020, 11:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare zarobiło na cyfrowych dobrach ponad 70 mln dolarów

Call of Duty: Modern Warfare okazało się jedną z najpopularniejszych gier 2019 roku. Jak się okazuje, projekt zarabia też na siebie za sprawą różnej maści cyfrowych dóbr, dostępnych w wirtualnym sklepie.

SuperData ujawniło, że Call of Duty: Modern Warfare zdołało już zgromadzić około 78,7 mln dolarów za sprawą sprzedaży cyfrowej. Chodzi w tym przypadku o różnej maści kosmetyczne przedmioty, kupowane w wewnętrznym sklepie gry.

Żeby było ciekawiej, wspomniane 78,7 mln dolarów to wynik osiągnięty w grudniu 2019 roku. Poprzednia część cyklu Call of Duty przez cały kwartał zarobiła tylko niewiele więcej, bo 92,9 mln zielonych. Co to oznacza? Ano to, że Call of Duty: Modern Warfare cieszy się ogromną popularnością.

Z punktu widzenia graczy sukces Call of Duty: Modern Warfare jest istotny ze względu na to, iż nie zawiera ono jakoś przesadnie agresywnej monetyzacji. Obecny model sprzedaży jest przyjazny graczowi, a przy okazji przynosi wymierne zyski dla wydawcy i dewelopera. Oby równowaga trwała nadal.

Call of Duty: Modern Warfare dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?