Już jutro urodziny DOOM, Bethesda przygotowuje specjalny stream z tej okazji

Firma Bethesda szykuje się do obchodów 26-lecia istnienia marki DOOM.

@ 09.12.2019, 16:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Już jutro urodziny DOOM, Bethesda przygotowuje specjalny stream z tej okazji

Uwierzycie w to, że DOOM jest już z nami 26 lat?! Dokładnie tak. Ponad świerć dekady mordujemy już piekielne pomioty i, co najważniejsze, nic nie wskazuje na to, abyśmy w najbliższym czasie mieli zakończyć swoją karierę łowcy.

Ze względu na powyższe firma Bethesda planuje na swoim twitchowym kanale specjalny Stream, któremu na pewno towarzyszyć będą różnej maści atrakcje. Co konkretnie zobaczymy? Nie sposób powiedzieć, ale w redakcyjnym gronie liczymy m.in. na prezentację DOOM Eternal - najnowsze odsłony serii, mającej zadebiutować w przyszłym roku.

Jeśli poczuliście się zaintrygowani, bądźcie z nami jutro od 19:00, kiedy rozpocznie się transmisja. Obejrzeć możecie ją albo na łamach Twitcha, albo po prostu wykorzystując widoczny poniżej odtwarzacz. Pamiętajcie, że stream rusza o 19:00 czasu polskiego.

My oczywiście transmisję będziemy śledzić, a wszelkie ciekawostki z niej przekazywać Wam na bieżąco.


Sprawdź także:
Doom 3

Doom 3

Premiera: 03 sierpnia 2004
PC, XBOX

Doom 3 to strzelanka wyprodukowana przez kultowe już studio id Software, twórców m.in. serii Wolfenstein oraz Quake. Jak na FPS-a przystało mamy do czynienia z mnóstwem d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKerberos   @   22:08, 09.12.2019
Za olanie 25-lecia marki Quake należy się dla Bethesda wielki kutang w anusa...