Borderlands 3 - darmowy weekend z grą na konsolach

Niestety w Borderlands 3 na komputerach nie będzie się dało zagrać za darmo.

@ 21.11.2019, 11:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Borderlands 3, to mamy dobre wieści. Studio Gearbox Software zaplanowało na kilka najbliższych dni darmowy weekend ze swoim najnowszym dziełem.

Darmowy weekend dotyczy tylko wydania konsolowego, co znaczy, że bawić będzie można się tylko na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Rozgrywkę zaczniecie jutro, a w wirtualnym świecie pozostaniecie do 24 listopada, czyli w sumie będziecie mieć trzy dni na zabawę.

Przy okazji zapowiedzi darmowego weekendu, ujawniono też pierwsze z czterech fabularnych DLC, a więcej informacji na temat Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot znajdziecie w wiadomości, którą opublikowaliśmy mniej więcej przed godziną. Jest w niej też nowy zwiastun.

Kończąc przypomnę, że Boderlands 3 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?