Nowe Saints Row zaprezentowane zostanie w przyszłym roku

Wydawca powoli przygotowuje się do wielkiej zapowiedzi.

@ 21.11.2019, 11:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Nowe Saints Row zaprezentowane zostanie w przyszłym roku

Mocno zakręcony cykl Saints Row stanowi świetną alternatywę dla osób znudzonych bardziej realistycznym podejściem do wirtualnego świata, serwowanym przez serię GTA. Jeśli czekacie na zapowiedź jego kontynuacji, to mamy dobre wieści.

Szef wydawcy Saints Row, czyli Koch Media, powiedział w niedawnym wywiadzie, że coś więcej na temat nowej gry powinniśmy się dowiedzieć w przyszłym roku. Na razie nie był on w stanie zdradzić żadnych konkretów, co jest w sumie zrozumiałe.

"Saints Row jest bliskie naszym sercom i będziemy o nim mówić w przyszłym roku", powiedział Klemens Kundratitz. "Na razie chcieliśmy dać Wam znać, że coś robimy i będzie to świetne".

Kundratitz podkreślił przy okazji, że studio Volition, które pracować będzie nad grą, zajmie się wyłącznie nowym Saints Row. Deweloperzy nie będą opracowywać żadnych spin-offów, pokroju Agents of Mayhem, ani niczego podobnego.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy je Wam przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:23, 21.11.2019
Biorę w ciemno na premierę Szczęśliwy