Poznaliśmy datę premiery Bleeding Edge

W Bleeding Edge zagramy niestety dopiero pod koniec pierwszego kwartału 2020 roku.

@ 14.11.2019, 23:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

W trakcie imprezy X019, zorganizowanej przez Microsoft, mieliśmy okazję zobaczyć kilka tytułów planowanych przez korporację na kolejne miesiące i lata. Poznaliśmy również datę premiery jednej z ciekawiej zapowiadających się gier akcji, Bleeding Edge.

Z materiału filmowego, widocznego poniżej, wynika, że premiera Bleeding Edge zaplanowana została na dzień 24 marca 2020 roku. Przed tym terminem odbędą się ponadto dwa zamknięte testy beta, w trakcie których będziemy mogli sprawdzić przedsięwzięcie. Co ważne, będą one dostępne tylko dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe na grę. Pierwszy test beta rozpocznie się 14 lutego, a drugi 13 marca 2020 roku.

Więcej szczegółów na temat Bleeding Edge będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach. Póki co musicie się zadowolić najnowszym zwiastunem, widocznym poniżej. Bleeding Edge dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   14:24, 16.11.2019
Widac tu ogromne podobienstwo do postaci z Overwatch !! :]