Microsoft Flight Simulator - efektowny zwiastun z fragmentami rozgrywki

Microsoft chwali się naprawdę świetnie wyglądającym Flight Simulatorem.

@ 15.11.2019, 00:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Gatunek symulatorów lotu nie radzi sobie w ostatnim czasie najlepiej. Raz, że jego reprezentantów jest naprawdę niewielu, a dwa, że nawet, jak się coś na rynku pojawia, najczęściej nie jest to nic wartego uwagi. Zmienić to planuje Microsoft.

Gigant z Redmond, wykorzystując imprezę X019 w Londynie, postanowił zaprezentować światu najnowszy zwiastun gry Microsoft Flight Simulator. Wideo jest o tyle ciekawe, że widzimy na nim scenki zarejestrowane w trakcie faktycznej zabawy, a nie ujęcia renderowane przez artystów.

Całość wygląda naprawdę obiecująco, ale z ostatecznym werdyktem trzeba się wstrzymać do premiery. Tę zaplanowano na 2020 rok, choć na razie nie znamy jeszcze konkretnego dnia. Przedsięwzięcie trafi do posiadaczy komputerów osobistych i konsol Xbox One.

Zwiastun z imprezy X019 znajdziecie poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?