NiOh 2 - najnowsze screeny prezentujące bohatera

Nowe zrzuty ekranu z gry Nioh 2 przedstawiające Yoshimoto Imagawę oraz powracającą postać Nohime.

@ 17.10.2019, 17:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

NiOh 2 - najnowsze screeny prezentujące bohatera

Koei Tecmo ujawniło nowe informacje na temat Nioh 2 za pośrednictwem magazynu Famitsu w tym tygodniu. Fajną rzeczą jest to, że Famitsu opublikowało wideo z wszystkimi informacjami przetłumaczonymi na angielski wraz z napisami.

Informacje ujawniają przede wszystkim dwie nowe postacie Nioh 2. Pierwszym z nich jest Yoshimoto Imagawa, dubbingowany przez legendarnego Ryusei Nakao. Yoshimoto ma Ducha Strażnika w postaci gigantycznego słonia o imieniu Rokugezo. Drugą postacią jest Yuki-onna Nohime, która pojawiła się już w pierwszej grze, a jej głosem jest Rie Tanaka, niezwykle popularna lektor w Japonii.

Wideo od Famitsu obejrzycie poniżej. Pamiętajcie, aby uaktywnić zamknięte napisy w lewym dolnym rogu. Mamy też screeny - pochodzące ze wspomnianego materiału.

Koei Tecmo wydaje Nioh 2 na początku 2020 roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Nowa zamknięta wersja beta pojawi się w listopadzie. Producent drażnił się z fanami pierwowzoru, że bohater poprzedniej gry -   William - w jakiś sposób powróci w drugiej części.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?