The Outer Worlds - zobacz pierwsze 20 minut z gry

Nowy materiał przypomina o zbliżającej się premierze The Outer Worlds.

@ 16.10.2019, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

The Outer Worlds to jedna z najważniejszych premier bieżącego roku. Nowy projekt studia Obsidian Entertainment trafi do sprzedaży już niebawem, a my mamy dla Was pierwsze 20 minut z rozgrywki. Film opublikowała redakcja zagranicznego portalu IGN.

Główny bohater The Outer Worlds budzi się po 70 latach głębokiego snu, a następnie stara się znaleźć dla siebie miejsce w świecie, w którym wszystko kontrolują potężne megakorporacje. Jaki jest ich cel? Co planują zrobić? Tego będziemy musieli się dowiedzieć.

Jako że mamy do czynienia z grą RPG, na początku tworzymy sobie nową postać, a potem decydujemy o tym, jak będziemy ją rozwijać i jakie misje przyjmować. Co ważne, w trakcie zabawy napotkamy mnóstwo postaci niezależnych wpływających nie tylko na nasze postrzeganie świata, ale także przebieg fabuły.

Premiera The Outer Worlds zaplanowana została na dzień 25 października bieżącego roku, a grać będziemy na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Nieco później grać będą też właściciele konsoli Switch.


Sprawdź także:

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:01, 17.10.2019
No sam nie wiem... No raczej to nie jest warte ceny premierowej (ale oczywiście nie mogę tego ocenić po tych 20 min.)