Ghost Recon: Breakpoint - otwarta beta już niebawem

Ubisoft zapowiada otwarte beta testy gry Ghost Recon: Breakpoint.

@ 19.09.2019, 10:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wygląda na to, że Ghost Recon: Breakpoint pod wieloma względami przypominać będzie poprzednią odsłonę cyklu, Wildlands. Jeśli chcecie się o tym przekonać na własną rękę, możecie to zrobić za sprawą zaplanowanych na przyszły tydzień beta testów - otwartych, co warto podkreślić.

Beta Ghost Recon: Breakpoint wystartuje już 24 września, a trwać będzie do 26 dnia tego samego miesiąca. W jej trakcie wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić nowe przedsięwzięcie Ubisoftu. Korporacja przygotowała na potrzeby testu kilka misji fabularnych, a ponadto umożliwi konfrontacje w ramach PvP.

Ujawniając otwartą betę, Ubisoft opublikował też w sieci nowy materiał filmowy. Występuje w nim raper Lil Wayne. Wideo znajdziecie w treści niniejszej wiadomości, a zatem zachęcamy do zapoznania się z nim.

Premiera Ghost Recon: Breakpoint zaplanowana została na dzień 4 października bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?