Control - patch zwiększający płynność gry jest już dostępny na PS4

Aktualizacja zostanie też wkrótce udostępniona na pozostałych platformach sprzętowych.

@ 11.09.2019, 09:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W naszej recenzji gry Control wspominaliśmy o tym, że najnowsze dzieło studia Remedy ma spore problemy, jeśli chodzi o płynność działania. Kiedy na ekranie robi się gorąco, liczba klatek na sekundę potrafi spaść do utrudniającego celowanie poziomu. Deweloperzy obiecali poprawki, a jedna z nich właśnie trafiła do sieci.

Control w wersji dedykowanej konsoli PlayStation 4 otrzymało aktualizację (PC i Xbox One dostaną je niebawem), której zadaniem jest zlikwidowanie dostrzeżonych przez graczy błędów oraz niedociągnięć. Jednym z najważniejszych problemów, o czym wspomniałem powyżej, są spadki płynności. Programiści wzięli je sobie na warsztat.

Z opisu łatki dowiadujemy się, że po jej zaaplikowaniu możemy cieszyć się ze zmian w interfejsie użytkownika, oprawie audio-wizualnej i wielu innych aspektach gry. Twórcy przede wszystkim poprawili miejsca, w których Control nie działało, jak powinno. Dzięki temu rozgrywka winna być bardziej komfortowa.

W związku z powyższym, przed rozpoczęciem zabawy w Control, upewnijcie się że macie zaaplikowaną aktualizację. Na PlayStation 4 można ją już pobrać, a niebawem zaciągną ją też właściciele pozostałych platform, czyli PC (wymagania) oraz Xboksa One.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?