gamescom 2019: Gameplay z Marvel’s Avengers

Materiał filmowy ukazujący rozgrywkę w Marvel’s Avengers.

@ 20.08.2019, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Square Enix, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, opublikowała w sieci całkiem długi materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę w Marvel’s Avengers.

Film trwa mniej więcej 18 minut, a w trakcie seansu możemy spojrzeć na występujących w grze bohaterów oraz ich niebywałe umiejętności. Akcja przełącza się w związku z tym pomiędzy Kapitanem Ameryką, Iron Manem, Hulkiem, Thorem oraz Czarną Wdową.

Fragment, który zaprezentowano to początek wątku fabularnego, co znaczy, że nie musicie obawiać się o spoilery. Tak po prawdzie, pokazano wstęp do opowieści, będący jednocześnie swoistym tutorialem, wyjaśniającym najważniejsze elementy mechaniki rozgrywki.

Materiał widnieje poniżej. Premiera Marvel’s Avengers zaplanowana została na dzień 15 maja bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Marvel's Avengers to gra akcji z superbohaterami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider.Fabuła rozgrywa si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdonmichael   @   18:49, 20.08.2019
"15 maja bieżącego roku" już był! Czytamy przed wypuszczeniem! Uśmiech