gamescom 2019: Nowy zwiastun Wasteland 3

Deweloperzy chwalą się postępami w pracach nad Wasteland 3.

@ 20.08.2019, 11:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio inXile opublikowało w sieci kolejny zwiastun swojego najnowszego dzieła, gry Wasteland 3. W przeciwieństwie do poprzedniego materiału, jest mroczniej i posępniej. Twórcy postanowili odejść od humorystycznych akcentów, które nie koniecznie przypadły graczom do gustu.

Zwiastun pokazuje dwa niebywale istotne elementy tytułu: oprawę audio-wizualną oraz taktyczne pojedynki z napotkanymi oponentami. Najciekawiej z tego wszystkiego zapowiada się możliwość celowania w poszczególne części ciała napotkanych jednostek.

Nowy film znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o Wasteland 3, jego premierę zaplanowano na początek 2020 roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Kolejne detale, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:

Wasteland 3

Premiera: 19 maja 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   16:40, 20.08.2019
Dużo lepszy trailer niż ten z E3. Obok The Outer Worlds to najbardziej oczekiwana przeze mnie w tej chwili gra.