Film pokazujący scenę z Man of Medan z dwóch różnych perspektyw

Wideo uwypukla wybory, które mocno wpływają na scenariusz Man of Medan.

@ 02.08.2019, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący grę Man of Medan. Jako że tytuł ten oferuje sporą swobodę przy podejmowaniu decyzji, właśnie na tym skupili się autorzy wideo.

Na widocznym poniżej filmie możemy zobaczyć jeden z fragmentów historii, ukazany z perspektywy różnych ścieżek progresji. W zależności bowiem od podejmowanych przez nas kroków, zmienia się cała opowieść.

Wybory to nie tylko konsekwencje dotyczące finału, ale również nowe informacje, wcześniej niedostępne dowody i wiele różnych sekretów. Aby w pełni poznać całą opowieść przygotowaną na potrzeby Man of Medan, produkcję trzeba przejść kilkakrotnie.

Wideo prezentuje scenę z początku fabuły, a to znaczy, że nie musicie obawiać się o ewentualne spoilery. Najpierw akcję widzimy z perspektywy Brada, a następnie jego brata, Alexa. Różnice pomiędzy obojgiem bohaterów są zauważalne gołym okiem.

Man of Medan powstaje w studiu Supermassive Games (twórcy m.in. Until Dawn) i będzie pierwszą częścią projektu zatytułowanego The Dark Pictures Anthology. Premierę Man of Medan zaplanowano na dzień 30 sierpnia bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?