PS Plus na sierpień 2019 - Sniper Elite 4 i WipeOut: Omega Collection

Firma Sony zapowiedziała sierpniowe tytuły dla aktualizacji oferty PS Plus - do katalogu gier dostępnych dla posiadaczy aktywnego abonamentu trafią Sniper Elite 4 i WipeOut: Omega Collection

@ 02.08.2019, 12:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

PS Plus na sierpień 2019 - Sniper Elite 4 i WipeOut: Omega Collection

Firma Sony w najnowszym wpisem na blogu poinformowała o kolejnych tytułach, które trafią za darmo do posiadaczy abonamentu PlayStation Plus - będą nimi Sniper Elite 4 oraz WipeOut: Omega Collection. Dla przypomnienia - tylko na PlayStation 4, wszak gry na "trójkę" zostały wycofane!

Sniper Elite 4 i WipeOut: Omega Collection od 1 sierpnia dostępne są do pobrania kompletnie za darmo. Oczywiście jeśli posiadacie aktywną subskrypcję PS Plus. Wymienione wyżej produkcje zastąpiły te z lipcowej oferty - Pro Evolution Soccer 2019 oraz Horizon Chase Turbo.

Sniper Elite 4 to ostatnia część serii trzecioosobowych strzelanek poświęconych żywotowi strzelca wyborowego. Kolejny raz wcielamy się w postać Karla Fairburne'a, który po przygodach w Afryce z trzeciej części przenosi się do Włoch, aby wesprzeć tamtejszy ruch oporu oraz pomóc alianckim siłom zmierzającym w te rejony.

WipeOut: Omega Collection zaś to kolekcja odświeżonych dwóch gier z serii WipeOut - WipEout HD z dodatkiem Fury oraz WipEout 2048. Dostajemy nowe rozdzielczości (do 4K), a także zrekonstruowane tekstury oraz poprawione cienie i światła. Gracze zasiadają za sterami antygrawitacyjnych pojazdów, które ścigają się z zawrotnymi prędkościami po wymagających trasach. Co warte podkreślenia, owe trasy najeżone są przeróżnymi power-upami, wpływającymi na przebieg zabawy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:19, 03.08.2019
Sniper Elite 4 bardzo chętnie ogram Szczęśliwy