Greedfall - RPG akcji autorów The Technomancer wyjdzie 10 września

Studio Spiders i firma Focus Home Interactive ogłosiły datę premiery RPG akcji Greedfall - nowe dzieło autorów m.in. The Technomancer i Bound by Flame wyjdzie na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 10 września tego roku.

@ 13.07.2019, 15:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

W najnowszym zwiastunie studio Spiders i firma Focus Home Interactive ogłosiły datę premiery kolejnego RPG-a akcji ludzi odpowiedzialnych za m.in. Bound by Flame oraz wydane 2016 roku The Technomancer - Greedfall. Tym razem przeniesiemy się do zupełnie innego okresu, a zrobimy to już 10 września na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4!

Opublikowany właśnie trailer Greedfalla zdradza nie tylko datę premiery kolejnej gry RPG od studia Spiders, ale pokazuje urywki z rozgrywki, które pozwalają podejrzeć te elementy gameplayu, na które został położony nacisk podczas produkcji. Swoją obecność wyraźnie zaznacza rozbudowana modyfikacja bohatera - nie tylko w temacie kreatora pozwalającego na zmiany w wyglądzie, ale przede wszystkim w uzbrojeniu, które możemy dowolnie dopasowywać i ze sobą zestawiać. Oprócz tego możemy spostrzec, iż walka będzie nosiła znamiona nieco bardziej taktycznej. Prawdopodobnie też będziemy zarządzać własną drużyną.

Na poniższym materiale resztę możecie ocenić sami - szykuje się wielogodzinna przygoda w uniwersum fantasy przypominającym Grę o Tron.


Sprawdź także:

Greedfall

Premiera: 10 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Greedfall to gra akcji RPG inspirowana XVIII wiecznym barokiem. Za projekt odpowiada zaprawione w gatunku studio Spiders znane między innymi za sprawą Bound By Flame oraz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosfebra1976   @   19:06, 14.07.2019
Wygląda arcyciekawie, będę obserwował ten tytuł. Mam smaka na kolejne fajne RPG .
0 kudoslogan23   @   19:22, 14.07.2019
Grałem w Technomacera i chętnie zainteresuje się ich następną grą.
0 kudosfrycek88   @   17:07, 15.07.2019
Takie jeszcze pytanko. Czemu wszyscy porównują uniwersum tej gry do gry o tron, a nie prochowych baśni McCellana.
0 kudosTheCerbis   @   18:17, 15.07.2019
Nie widziałem jeszcze takich porównań, prócz tego jednego tutaj. Też nie wiem czemu.
Dodaj Odpowiedź