Bound by Flame (Xbox 360) - okladka

Bound by Flame (Xbox 360)

Premiera:
09 maja 2014
Premiera PL:
09 maja 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Bound by Flame (Xbox 360)
zvarownik @ 09:29 01.03.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 13h 25min

+ czaswięcej

Bound by Flame to kolejna produkcja studia Spiders, która łączy w sobie elementy gier akcji i RPG.

Wcielamy się w wojownika opętanego przez demona ognia, który przemierza świat mrocznego fantasy. By stawać się coraz bardziej potężnym, nasz protagonista musi oddawać część swojej duszy. W zamian demon udostępnia swoje moce, które, oprócz umiejętności, wpływają także na wygląd bohatera.

Gra oferuje szereg różnorakich zadań, które składają się na epicką opowieść. Oprócz głównego wątku, twórcy udostępnili także misje poboczne. Program umożliwia dokonywanie wyborów, które wpływają nieco na przebieg historii.

Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i charakteryzuje się dużą dynamiką, w której wykorzystuje się zarówno broń białą, jak i magię. Umiejętności rozwijane są za otrzymane punkty doświadczenia, które przeznaczamy na poszczególne sloty w drzewku rozwoju. Bound by Flame pozwala także na dostosowanie bohatera według własnego uznania, począwszy od elementów wyglądu po posiadaną zbroję.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Bound by Flame (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?