Bound by Flame (X360) - okladka

Bound by Flame (X360)

Premiera:
09 maja 2014
Premiera PL:
09 maja 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Bound by Flame (X360)
zvarownik @ 09:29 01.03.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 12h 6min

+ czaswięcej

Bound by Flame to kolejna produkcja studia Spiders, która łączy w sobie elementy gier akcji i RPG.

Wcielamy się w wojownika opętanego przez demona ognia, który przemierza świat mrocznego fantasy. By stawać się coraz bardziej potężnym, nasz protagonista musi oddawać część swojej duszy. W zamian demon udostępnia swoje moce, które, oprócz umiejętności, wpływają także na wygląd bohatera.

Gra oferuje szereg różnorakich zadań, które składają się na epicką opowieść. Oprócz głównego wątku, twórcy udostępnili także misje poboczne. Program umożliwia dokonywanie wyborów, które wpływają nieco na przebieg historii.

Walka odbywa się w czasie rzeczywistym i charakteryzuje się dużą dynamiką, w której wykorzystuje się zarówno broń białą, jak i magię. Umiejętności rozwijane są za otrzymane punkty doświadczenia, które przeznaczamy na poszczególne sloty w drzewku rozwoju. Bound by Flame pozwala także na dostosowanie bohatera według własnego uznania, począwszy od elementów wyglądu po posiadaną zbroję.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Bound by Flame (X360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?