The Technomancer (Xbox One) - okladka

The Technomancer (Xbox One)

Premiera:
28 czerwca 2016
Premiera PL:
28 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Technomancer (Xbox One)
DevMat @ 20:23 28.04.2015

Śr. długość gry: 28h 10min

+ czaswięcej

The Technomancer to utrzymana w klimatach futurystycznych gra RPG od studia Spiders. Autorzy Ci mają już na koncie m.in Mars: War Logs, Of Orcs & Men i Bound by Flame.

Podobnie jak w wspomnianym powyżej Mars: War Logs, akcja przenosi nas na Czerwoną Planetę, gdzie trwa wojna o wodę. Gracz wciela się w tytułowego technomancera, czyli człowieka biegłego w walce wręcz, obdarzonego, w wyniku skomplikowanej mutacji, cybernetycznymi i magicznymi umiejętnościami. Z tego powodu nie wzbudzają oni sympatii u reszty społeczeństwa, a na domiar złego nasz heros ścigany jest przez tajną policję. W tych dość niekorzystnych okolicznościach bohater musi wyruszyć na misję.

Całość obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Twórcy zatroszczyli się o możliwość tworzenia własnej drużyny, a następnie podnoszenia zdolności jej członków. Naturalnie i nasz bohater rozwija swoje moce w ramach trzech drzewek podnoszących umiejętności walki wręcz oraz mocy opartych na elektryczności.

Nie zabrakło również systemu craftingu czy wyborów moralnych. Te ostatnie mają wpływ na zakończenie produkcji, których jest w sumie pięć. Ponadto podczas podróży zwiedzamy różne zakątki Marsa, wliczając w to uwięzione pod lodem miasto czy futurystyczne slumsy.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Technomancer (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?