Desperados III - zamknięta beta w przyszłym tygodniu

Firma THQ Nordi i studio Mimimi Productions zapowiedziały zamknięte testy beta Desperadosa III. Odbędą się 9 lipca i potrwają do 21 dnia tego samego miesiąca.

@ 04.07.2019, 16:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Desperados III - zamknięta beta w przyszłym tygodniu

Desperados III to kontynuacja jednej z lepszych serii gier, których akcja umiejscowiona jest na Dzikim Zachodzie. Potrzeba było ponad dziesięciu lat byśmy doczekali się nowych przygód Johna Coopera, ale chyba było warto. W pewien sposób kilkuset śmiałków przekona się już w przyszłym tygodniu, bo na 9 lipca zaplanowano zamknięte testy beta "trójki".

Desperados III zostało zapowiedziane podczas ubiegłorocznych targów gamescom. Nie dostaliśmy wielu informacji na temat rozgrywki czy scenariusza, lecz pokazane na przestrzeni tego roku urywki gameplayu pozwoliło zorientować się, że będziemy mieli typowy powrót do przeszłości - oldschoolowy pomysł ma zaprezentowanie klasycznej skradanki z kamerą w rzucie izometrycznym i zasięgiem wzroku przeciwników.

Okolicznościowym zwiastunem studio Mimimi Productions zapowiedziało, że 9 lipca wystartują zamknięte beta-testy nowego Desperadosa! Niestety, zmieści się tylko pięciuset chętnych, lecz nie zdradzono żadnego kryterium. Testy ograniczone zostały tylko do komputerów osobistych i zostaną zakończone 21 lipca. Aby zgłosić chęć przedpremierowego przetestowania gry wystarczy wypełnić formularz i liczyć na łut szczęścia. Powodzenia!


Sprawdź także:
Desperados III

Desperados III

Premiera: 16 czerwca 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Desperados 3 to kolejna część popularnej serii taktycznych gier akcji. Za produkcję tytułu odpowiada studio Mimimi Productions, autorzy świetnego Shadow Tactics: Blades o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   23:31, 04.07.2019
Długie te beta testy. A zgłosiłem się, zobaczymy jak gra się zapowiada.
0 kudosUxon   @   15:57, 06.07.2019
Cytat: dabi132
Długie te beta testy. A zgłosiłem się, zobaczymy jak gra się zapowiada.
Mam nadzieję, że takich "testerów", którzy chcą jedynie sprawdzić jak gra się zapowiada tam nie będzie. Dla dobra samej gry i graczy.
0 kudosdabi132   @   19:19, 06.07.2019
Cytat: Uxon
Mam nadzieję, że takich "testerów", którzy chcą jedynie sprawdzić jak gra się zapowiada tam nie będzie. Dla dobra samej gry i graczy.

Akurat w przypadku testów beta gier wypowiadam się na konkretnych forach dotyczących tych testów gdy widzę jakieś błędy, a po testach często twórcy wysyłają ankiety i również je wypełniam.