Control - blisko 30 minut rozgrywki z ray-tracingiem

Nowy gameplay z Control pozwala zapoznać się z technologią firmy Nvidia - ray-tracingiem.

@ 04.07.2019, 16:55
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Control powoli zmierza na półki sklepowe. Najnowsze dzieło studia Remedy, autorów m.in. Alana Wake'a czy Quantum Break, rozwija pomysły zaprezentowane w poprzednich produkcjach ich autorstwa, oferując przede wszystkim wciągającą rozgrywkę, bajery graficzne oraz zagadki środowiskowe.

W Control gracz wciela się w postać Jesse Faden - kobietę, która w poszukiwaniu odpowiedzi dotyczącej własnej przeszłości ląduje w budynku tajnej organizacji. Okazuje się, że chwilę po inwazji sił z innego wymiaru, dyrektor szklanego biurowca z Nowego Jorku sam ginie na miejscu. Bohaterka przejmuje dowodzenie w celu opanowania sytuacji.

Najnowszy gameplay z dzieła Remedy prezentuje w pełnej krasie graficzne wodotryski, którymi będzie mógł pochwalić się tytuł podczas sierpniowej premiery! Mowa tu przede wszystkim o sławnym już ray-tracingu, czyli technologii firmy Nvidia pozwalającej w jeszcze bardziej realistyczny sposób załamywać światło i bawić się cząsteczkami. I trzeba przyznać, że działa on tutaj wyśmienicie - to znaczy może nie w kontekście płynności działania aplikacji, bo nadal widać, że potrzeba naprawdę potężnej konfiguracji do zoptymalizowania tego wszystkiego.

Control zadebiutuje 27 sierpnia na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?