Desperados III na zwiastunie premierowym

Premiera już za nami, ale w sieci zadebiutował efektowny zwiastun promujący Desperados III.

@ 17.06.2020, 20:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Desperados III na zwiastunie premierowym

Jak wynika z naszej recenzji, Desperados III to wyśmienity powrót popularnej niegdyś marki. Jeśli na debiut projektu czekacie, pamiętajcie, że doszło do niego wczoraj, a bawić możecie się na PC, PS4 oraz Xboksie One.

By uświetnić dzień premiery, deweloperzy przygotowali nowy zwiastun mający promować Desperados III. Jak to zwykle w tego typu materiałach bywa, nie oglądamy niczego, czego wcześniej byśmy nie widzieli. Twórcy podsumowują po prostu kluczowe elementy projektu i podają nam je w możliwie zjadliwej formie.

Zwiastun przygotowano we współpracy z wydawcą, THQ Nordic. Zawiera on fragmenty typu live action, czyli nagrane z udziałem prawdziwych aktorów, a ponadto są sceny wyciągnięte bezpośrednio z rozgrywki. Warto całego go obejrzeć, bo jest przygotowany z "jajem".

Jak wspomniałem, Desperados III jest już dostępne w sklepach, w wersjach dla PC (wymagania), PS4 oraz Xboksa One. Jeśli gracie, pamiętajcie, że zawsze możecie wesprzeć się naszym w pełni darmowym poradnikiem.


Sprawdź także:
Desperados III

Desperados III

Premiera: 16 czerwca 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Desperados 3 to kolejna część popularnej serii taktycznych gier akcji. Za produkcję tytułu odpowiada studio Mimimi Productions, autorzy świetnego Shadow Tactics: Blades o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?