Opublikowano 25 minut rozgrywki z Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Demo pochodzi z targów E3 2019 i ukazuje Star Wars Jedi: Upadły Zakon w całkiem pozytywnym świetle.

@ 25.06.2019, 18:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts opublikowało materiał filmowy, na którym możemy zobaczyć konkretny fragment rozgrywki z najnowszego projektu studia Respawn Entertainment. Chodzi oczywiście o Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Wideo, które widnieje w treści niniejszej wiadomości, to 25 minut prezentacji, jaką prasa mogła obejrzeć w trakcie targów E3 2019. Wreszcie rzucić okiem mogą wszyscy zainteresowani, a zatem nie zwlekajcie i koniecznie odpalcie poniższy odtwarzacz.

Co widać na filmie? Ano jest trochę skakania, są różne gadżety, jest moc oraz wymiana ciosów w wykonaniu głównego bohatera gry oraz jego oponentów. Jeśli czekacie na tegoroczną premierę Star Wars Jedi: Upadły Zakon, to myślę, że będziecie do niej nastawieni optymistycznie.

Debiut Star Wars Jedi: Upadły Zakon zaplanowano na 15 listopada bieżącego roku, a grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?