E3 '19: Trine 4: The Nightmare Prince - wszyscy bohaterowie w akcji

Modus Games pokazało gameplay z najnowszej części popularnej serii gier zręcznościowo-platformowych autorstwa Frozenbyte - Trine 4: The Nightmare Prince.

@ 15.06.2019, 13:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

E3 '19: Trine 4: The Nightmare Prince - wszyscy bohaterowie w akcji

Firma Modus Games z okazji targów E3 pochwaliła się nowym gameplayem z kolejnej części niezwykle ciepło przyjętej serii zręcznościowych platformówek - Trine. Czwarta odsłona o podtytule The Nightmare Prince zaoferuje jeszcze więcej, jeszcze lepiej i jeszcze ciekawiej wszystkiego - premiera Trine 4: The Nightmare Prince na PC, Xboksie One, PlayStation 4 i Nintendo Switch planowana jest na jesień tego roku.

W najnowszym zapisie z rozgrywki z Trine 4, Amadeus, Pontius i Zoja prezentują swoje umiejętności na kilku różnych mapach. Możemy dość dokładnie zobaczyć na co w tej części postawią producenci ze studia Frozenbyte - będą to przede wszystkim zagadki środowiskowe i potrzebne do ich rozwiązania główkowanie nad skillami poszczególnych postaci. Musimy, o ile fabularnie dysponujemy dostępem do wszystkich bohaterów, zręcznie przełączać się między protagonistami, by połączyć posiadane przez nich cechy - np. kreowanie przedmiotów przez Amadeusa, możliwość łączenia przemdiotów liną przez Zoję i używanie tarczy Pontiusa.


Sprawdź także:
Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince

Premiera: 08 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Trine 4: The Nightmare Prince to czwarta odsłona serii gier zręcznościowo-platformówych 2.5D osadzonych w baśniowych klimatach. Za projekt odpowiada skromne, niezależne s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?